Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prášky…Předávkování přáškama není zrovna nejlepší. Většina lidí si myslí, že si vezmou prášky, a usnou bo tak něco. Ale to se pletou. Vezmete si několik tabletek a bude vám tak neskutečně blbě, budete se svíjet v křečích, taková bolest, kterou si jen sotva dokážete představit. Navíc se tělo proti všem látkám brání, takže pravděpodobnost, že se zabijete je skutečně mizivá.

Podřezání žil…tak timhle se vám to podaří, pokud nemáte strach z bolesti a z krve.Navíc nemáte jistotu, že než vykrvácíte, tak vás někdo nenajde. Když vás někdo najde, bude vás tížit spoustu výčitek okolí. Možná i léčení. Je i možnost, že se vám do toho pak dostane nějaká nečistota a bude vám to hnisat. Navíc to hrozně bolí. Už jen vidět, jak vám teče krev, cítit tu bolest. Možná vám to tak nepřipadá, ale je to velmi těžký to dokázat.

Skákání z výšky…pokud budete opravdu stateční skočíte, ale musí to být z pořádný výšky. Takové sedmé patro taky nestačí. Navíc, když budete někde nahoře koukněte se dolů…to je ale výška co? A tam buď tvrdý chodník bo tráva, která taky nebude nijak měkká…po takový výšce nebude vůbec nik měkkého.

Oběšení…opravdu se chcete oběsit? Dobře vyberte si co nejsilnější strom, který vás udrží, lano, které se jen tak nepřetrhne. A hlavně seberte velkou odvahu. Jako viset tam, nemoct se nadechnout je teda pěknej humus. Je možný, že se vám zlomí vaz a budete to mít rychle za sebou, ale to se nestává tak často. Tak co? Opravdu nad tím ještě uvažujete?

Utopení…vezměte si jaký to musí být asi pocit nemoct se nadechnout s tim, že víte, že můžete. Navíc se neutopíte hned. Spolykáte několik loků vody, cože není nijak příjemný, ale pak se utopíte až po nějaké době, co se budete trápit.já bych se tedy nedokázala utopit sama. Ani bych to nechtěla nikdy zažít

Prostřelení hlavy...snad jediný způsob, kde máte jistu, že se vám váš úmysl podaří. Avšak stává se, že 1% lidí to přežije. Co když zrovna vy patříte do toho procenta? Navíc asi málokdo z vás má doma zbraň a pořídit si jí je velmi složité. Takže to taky nedoporučuji.

Skákání pod vlak…tak na tohle by jste si opravdu troufli? Já teda ne, čekat na vlak…tudíž i na smrt…není nijak příjemné. Pak si musíte dát pozor, aby vás nikdo neviděl, aby vlak nezačal brzdit. Navíc, když skočíte špatně, můžete to přežít s takovými následky, které bych opravdu nikomu nepřála…už jen být na vozíčku bych teda nechtěla.

Elektrický proud…to jde taky velmi těžko, normální proud, který máte v zásuvkách, vám opravdu "nic" neudělá, jen budete mít na celém těle dost popálenin v lepším případě. V tom horším vám hrozí ochrnutí bo dokonce amputace končetin. Takže si to dobře zvažte, zda vám to za to stojí.

Vzduch v žilách…Tohle je ten nejtěžší způsob sebevraždy. Museli by jste si do srdce vstříknou několik set mililitrů vzduchu a to velmi rychle. Navíc pokud se vám to nepodaří tak můžete ochrnout bo si velmi vážně poškodit mozek.

Upálení…myslím, že tento způsob málokoho napadne, protože je velmi bolestivý. Většinou to bývá jako způsob protestu, ale proč takhle. Můžete snad jinak, hlavně tím nic neuděláte. Pokud přežijete budete mít navždy znetvořené tělo…víte jak na vás potom lidé budou koukat??? Tak to asi taky ne co?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dík za doporučení

(henrieta, 6. 5. 2010 20:21)

NA SEBEVRAŽDU OTRAVOU SI FAKT NEBUDU VOLIT HRST TABLET KTERÉ JSOU URČENÉ JAKO PROJÍMADLO.
UŽÍVÁM OPIÁTY A VĚŘÍM, ŽES NIMI TO NEBUDE PROBLÉM.
SNAD UŽ BRZY NAJDU ODVAHU...........

Re: dík za doporučení

(verča, 6. 11. 2011 10:22)

To,co je tady,je spíš k odrazení než k doporučení,nepříjemné následky, brr...tak si říkám,že může být pořád ještě hůř. Jenže ona přichází už 15 let jedna jobovka za druhou a ne a ne to přestat... člověk si říká,co jsem komu udělala.. Kdo jste tady zdraví,chraňte si ho zuby nehty! ;-(

Otrava plynem

(Ajna, 15. 5. 2011 13:42)

Chybi ti tu otrava plynem...to sem zkousela...blbne nam totiz casto boiler a unika z neho plyn...tak sem schvalne zhlasla plamen a nechla proudit jen ten plyn a zavrela se v koupelne... a cekala sem...3hodiny!!! a nic....ani jedina znamka otravy...a ted pracuju na tom ze malo spim a skoro nejim...lidi v okoli uz si vsimli ze sem hrozne zhubla..co nevidet moje telo skolabuje....nemusim zemrit,staci mi kdyz budu v nemocnici...duvod? nestastna laska...:'((((((((

To je píčovina

(Slečna ... Elííí , 5. 12. 2010 8:19)

Nechápu proč to dáváte sem ..:/ ůplně trapáci ... akorát si to nějaký dítě přectě a bude to chtít skusit!! fakt demence... IQ na bodu mrazu !!!!!!!

To je píčovina

(Slečna ... Elííí , 5. 12. 2010 8:19)

Nechápu proč to dáváte sem ..:/ ůplně trapáci ... akorát si to nějaký dítě přectě a bude to chtít skusit!! fakt demence... IQ na bodu mrazu !!!!!!!

demence

(hnus, 25. 10. 2010 19:21)

ty vole, vy jste snad uplně mrdlí ne? co to tady je kurva za sračky? hned bych tenhle blog zablokovala... jste idioti? tak slabí a bezohlední vůči ostatním ? kreténi

No nevím....

(Michaela, 6. 9. 2009 15:22)

Zdrarec mazec....
¨No tak co se týče sebevraždy,tak je to opavdu začarovaný kruh a myslím,že jenom málo lidí to dokáže....nechápu,jak to někdo může udělati i když byly časy kdy jsem to chtěla udělati taky,ale vyzkoušela jsem léky a máte pravdu....křeče,strašná bolest a nemocnice....prostě humus....
Lidi,dávejte na sebe pozor a snažte se bojovati....život není tak strašný i když jsou některé chvíle bolestné....

chachachahca

(................, 25. 3. 2009 21:10)

jasny to je ono uz sem se predavkoval(a)kvuli pritelovi(ky)